מצלמת אבטחה

כל מה שאתם צריכים לדעת על בחירת מצלמות אבטחה לעסק או לבית שלכם

בשנים האחרונות כמעט כל חברות האבטחה התחילו להציע התקנת מצלמות אבטחה במעגל סגור.

המצלמות הפכו לאחד הכלים המשמעותיים בהגנה ושמירה על עסקים ובתים פרטיים מפני שמדובר בכלי אבטחה יעיל ביותר שמסוגל לתעד בזמן אמת אירועים ומקרים ולהגיב עליהם במהירות, וגם לצלם ולנתח את האירועים שקרו לאחר מכן כדי לנתח אותם ולהשתמש בהם כראיות וחומרים משפטיים אם המצב יידרש לכך.

חשוב להתעדכן ולהשתמש במצלמות אבטחה חדישות בעלות רזולוציה גבוהה כדי שיוכלו לזהות את אירועים בטווח ההתקנה שלהם ולאפשר תגובה מהירה ויעילה לאירוע.

אז מה שונה ממצלמות אבטחה חדשות למצלמות אבטחה ישנות?

  1. רזולוציה ואיכות צילום גבוהה יותר-

כיום מצלמות האבטחה בעלות רזולוציה איכותית יותר המאפשרות זיהוי פנים בקלות יותר ומאפשרות זיהוי ברור יותר של המתרחש באירוע.
בעבר רוב מצלמות האבטחה היו מבוססות על טכנולוגיית ישנות יותר, בעלות רזולוציה נמוכה ולא מספקת, אך כיום נהנים בתחום האבטחה ממצלמות אבטחה בסטנדרט מינימלי של מצלמות HD, לאלו איכות תצוגה גבוהה יותר, ומסוגלות לצלם ולהקרין אירועים כמו ברוב הטלוויזיות החכמות היום בשוק.
קיימת אף אפשרות לרכישה של מצלמות אבטחה בעלות איכות 4K, מעבר לאיכות תמונה ברמה הגבוהה ביותר, למצלמות יכולת מעקב וצפייה גם בחושך מוחלט, והן בעלות מיקרופון מובנה ומגיעות במספר גדלים וצורות, וכך מתאפשרת התאמתן לתנאי החלל והמבנה בו הן מותקנות.

  1. חיבור באמצעות תקשורת IP-

רובן הגדול של מצלמות האבטחה עובד כיום באמצעות תקשורת IP. הדבר מאפשר את חיבור של מצלמות לרשת האינטרנט, ועל ידי כך לצפות במתרחש בזמן אמת מכל מכשיר גלישה ומכל מקום בעולם. חיבור רשת מצלמות האבטחה בתקשורת IP לרוב יהיה מבוסס על חיבור אלחוטי דרך אחת חברות הסלולר או ב-WiFi. עובדה זו פוטרת אותנו מן הצורך בחיבור פיזי של כבלים לכל מצלמה במרחב, דבר שיכול לגרום להתקנת מצלמות בנקודות פחות אסטרטגיות ויעילות בשל אילוצים טכניים ומבניים.

בזכות טכנולוגיה זו אנו יכולים להתאים את המיקום האסטרטגי המתאים ביותר ולספק ללקוח את ההגנה והאבטחה המירבית.

  1. מצלמות חכמות
    בנוסף לכל השיפורים המשמעותיים שציינו, ניתן ליהנות כיום ממצלמות "חכמות"-
    מצלמות המסוגלות להעניק לצוות אבטחה פרמטרים ומידע בזמן אמת. מצלמות אבטחה חכמות מאפשרות זיהוי פנים ואיתור חשודים, ספירת אנשים בתא שטח מוגדר, זיהוי מספרי רכבים, ספירת רכבים נכנסים ויוצאים, זיהוי בתי עסקים, זיהוי נהגים, "ניקוי" של צילום ממוסך וזיהוי הפרטים בו, יכולת להתמודד עם תנאי מזג אוויר קשים ומשתנים, איתור חפצים חשודים וכו..

חשוב לדאוג שחברת אבטחה מיומנת ואיכותית תדאג להתקנה ורישות העסק/ בית שלכם ותדאג לספק לכם שירות ותמיכה ברמה הגבוהה ביותר.

כחלק מהשירותים שאנו מציעים אנו מתמחים במצלמות אבטחה ומסוגלים לספק לכל עסק או בית את הפתרון הייחודי לו.

נשמח לשוחח איתכם ולעזור לכם בנושא, התקשרו אלינו או השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם במהרה!

דברו איתנו